ANASAYFA arrow right Güncel

Radyo Sputnik, Gaziantep’te 104.3 frekansından dinlenebilecek

Radyo Sputnik, Gaziantep’te 104.3 frekansından dinlenebilecek
YAYINLAMA: 12 Şubat 2024 / 12.54
GÜNCELLEME: 12 Şubat 2024 / 13.05

Radyo Sputnik'in 24 saat aralıksız süren yayını, 12 Şubat 2024 tarihinden itibaren Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayacak.

Radyo Sputnik 24 saat aralıksız süren yayını, 12 Şubat'tan itibaren Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayacak. Radyo Sputnik7 bölgede tam 24 ilinde dinleyiciyle buluşacak. Bu sayede Türkiye’de 60 milyon kişi Sputnik'in radyosunu dinleyebilecek.

Radyo Sputnik’in yayın yapacağı iller: İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Van.

Radyo Sputnik, haftanın 7 günü ve günün 24 saati Türkçe yayın yapan radyo istasyonu. Radyo Sputnikekonomiden siyasete, teknolojiden spora pek çok alanda önde gelen programcıları, haber kuşakları ve özel söyleşilerle dinleyicilerine ulaşıyor. Radyo Sputnik’in programları ve programcıları birçok ödüle layık görülüp dinleyici kitlesinin saygı ile sevgisini kazandı.

Gaziantep 104.3

Radyo Sputnik hakkında

Sputnik ajansı, Türkiye’de 2014’ten bu yana faaliyete gösteriyor. Çok fonksiyonlu editör merkezleri İstanbul ve Ankara’da bulunuyor. Sputnik Türkiye, radyonun yanı sıra, bir İnternet portalı ve önde gelen sosyal medya platformlarında toplamda 1.6 milyondan fazla takipçiye sahip hesaplardan oluşuyor. Sputnik Türkiye defalarca Türkiye’de en çok okunan yabancı medya kuruluşlarından biri olarak gösterildi.

Sputnik hakkında

Sputnik markası, ‘Rossiya Segodnya’ Medya Grubu tarafından 10 Kasım 2014’te faaliyete geçirildi. Şu an itibariyle Sputnik 30’dan fazla dilde çalışmayı sürdürüyor. Sputnik’in İstanbul, Ankara, Pekin, Washington, Kahire, Montevideo dahil olmak üzere dünya genelinde bir sürü editör merkezi bulunuyor. Radyo Sputnik, dünyanın 90’dan fazla şehrinde 12 dilde analog ve dijital formatta yayın yapıyor.

Yorumlar
Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *