ANASAYFA arrow right Siyaset

DEVA Partisi’ne katıldılar

DEVA Partisi’ne katıldılar
YAYINLAMA: 18 Şubat 2022 / 18.06
GÜNCELLEME: 18 Şubat 2022 / 18.06
Aslen Halfetili olan ve Şehitkamil ilçesinde ikamet eden Arslan ailesi 8 Şubat Mahallesinde bir salonda düzenlenen törenle AK Parti’den istifa ederek DEVA Partisi’ne katıldı.

DEVA Partisi Gaziantep Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Erdoğan’ın organize ettiği toplantıya DEVA Partisi İl Başkanı Ertuğrul Kaya, Şehitkamil İlçe Başkanı Murat Demirtaş ile ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Arslan ailesinden 150 kişinin katıldığı toplantıda aile büyükleri Mehmet Arslan, Hüseyin Arslan ve Abdullah Arslan aile adına DEVA rozetlerini takarak DEVA Partisine katıldılar.

Katılımda açılış konuşmasını yapan DEVA Partisi Gaziantep Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Erdoğan DEVA Partisine halkın ilgisinin her geçen gün arttığını önümüzdeki günlerde de kitlesel katılımların devam edeceğini söyledi. Erdoğan, “Arslan ailesinin partimize katılımını sevinçle karşılıyoruz. Partimizin ulusal ve yerel alanda geliştirdiği politikalar vatandaşlarımızı heyecanlandırarak partimize ilgiyi artırıyor.” Dedi.

Şehitkamil İlçe Başkanı Murat Demirtaş da Arslan ailesinden 150 kişinin katılımından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Demirtaş, “DEVA ailesi büyüyor. Şehitkamil teşkilatı olarak sokak sokak mahalle mahalle cadde cadde dolaşarak vatandaşlarımıza partimizi anlatıyoruz. Bunun sonuçlarını ise sahada ve burada gördüğünüz üzere görüyoruz” dedi.

Toplantıda son konuşmayı DEVA Partisi Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Kaya yaptı. Kaya, Gaziantep’te kuruldukları ilk günden itibaren saha siyasetini esas aldıklarını belirtip sahada vatandaşa ve esnafa dokunmaya çalıştıklarını belirtti.

Kaya, “Ülkemiz Cumhur İttifakının yanlış politikaları sonucu zor günler geçiriyor, Bugün dar gelirli vatandaşımız artık geçinemiyor. Elektrik ve doğalgaz faturaları, temel gıda ürünlerindeki zamlar herkesi çok zor durumda bırakıyor. Hepiniz bunların hükümeti politikaları sonucu olduğunu biliyorsunuz. Bunu gören vatandaşlarımız ekonomik sorunları çözecek liderin Ali Babacan, partinin ise DEVA Partisi olduğunu görüyor. Bugün bu katılım bizi hem motive ediyor hem de sorumluluğumuzu artırıyor. Bu motive ve sorumluluk ile çalışmalarımızı artıracağız. Arslan ailesine partimize gösterdikleri bu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir
Ankara'da tarihi gün: 6 muhalefet partisi liderleri imzayı attı
Ankara'da tarihi gün: 6 muhalefet partisi liderleri imzayı attı
CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, DEVA ve Gelecek Partisi genel başkanları, “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem'' üzerine Ankara'da bir araya geldi. Liderler...
#Siyaset / 28 Şubat 2022
Altı muhalefet partisinin açıkladığı Mutabakat Metninde 25 kritik madde
Altı muhalefet partisinin açıkladığı Mutabakat Metninde 25 kritik madde
CHP, İyi Parti, Saadet Partisi, Gelecek Partisi, Demokrat Parti ve DEVA Partisi'nin aylardır süren “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem” çalışmasında uzlaştıkları Mutabakat...
#Siyaset / 28 Şubat 2022
6 parti, parlamenter sisteme dönüş çalışmasını kamuoyu ile paylaşacak
6 parti, parlamenter sisteme dönüş çalışmasını kamuoyu ile paylaşacak
Ekim ayından bu yana hazırlığı devam eden metin 3 bölümden oluşuyor. İlk bölümde parlamenter sisteme dönüşün nedenleri anlatılacak.
#Siyaset / 27 Şubat 2022
6 partinin genel başkanları 12 Şubat'ta bir araya gelecek
6 partinin genel başkanları 12 Şubat'ta bir araya gelecek
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, “Güçlendirilmiş parlamenter sistemin son hali için Genel Başkanımızın daveti üzerine 6 partinin genel başkanları 12 Şubat Cumartesi günü bir aray...
#Siyaset / 06 Şubat 2022
Milletvekilleri, vatandaşın fatura sıkıntısını dile getirdi
Milletvekilleri, vatandaşın fatura sıkıntısını dile getirdi
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, önceki gün partisinden bir grup milletvekiliyle gerçekleştirdiği kahvaltılı toplantının ana gündemi ekonomiydi...
#Siyaset / 04 Şubat 2022
Adalet Bakanlığı'ndan "iyi hal indirimi" düzenlemesi
Adalet Bakanlığı'ndan "iyi hal indirimi" düzenlemesi
Bozdağ, "Kravata göre, boyun bükmeye göre indirimler üzerinde durup bu konuda da yeni adım atmak gerektiğine inanıyorum" demişti
#Siyaset / 03 Şubat 2022
Yorumlar
Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *